Компанія «Пробасинтез-СП» виробник підлогових глобусів в Україні

Виробництвом і продажем великих підлогових глобусів наша компанія «Пробасинтез-СП» займається більше п'яти років. Вона об'єднує групу однодумців, захоплених своєю справою. Тому кожен виготовлений нашою компанією підлоговий глобус відрізняється високою якістю виконання і продуманої до дрібниць конструкцією. У нас сформувався колектив досвідчених професіоналів, які освоїли всі тонкощі даного виду діяльності.

Сьогодні «Пробасинтез-СП» є в Україні лідером по продажу глобусів великих розмірів, які можна використовувати в якості декоративного аксесуара для презентабельних інтер'єрів офісів, кабінетів керівників фірм, конференц-залів і для ексклюзивних корпоративних подарунків. Ми прагнемо створювати вироби, які не тільки престижно виглядають і служать прикрасою приміщення, але і є дуже корисним аксесуаром. Кожен виготовлений нами географічний глобус інформативний і точний в деталях, всі назви на ньому безпомилкові і відповідають загальноприйнятим науковим даним і сучасній політичній карті світу. Тому навчальні заклади можуть купити глобус світу, який видається нашою компанією на українській і російській мовах, щоб використовувати його на уроках географії в якості кращого по наочності навчального посібника. Модель Землі дозволяє візуально оцінити віддаленість географічних об'єктів один від одного, територіальні розміри країн і т.п.

У нас можна купити великий глобус дитині. Ми створюємо якісну продукцію і впевнені, що такий оригінальний подарунок допоможе зацікавити молодшого школяра у вивченні географії, а в старших класах буде корисним помічником при підготовці домашніх завдань. Наші вироби відрізняються надійністю, вони стійкі на спеціальній підставці, і не перекидаються. Спеціальні підшипники на осях дозволяють легко обертати глобус, маючи в своєму розпорядженні потрібну його частину на рівні погляду.

Завдяки нашому сервісу безкоштовної доставки купити глобус в Україні може будь-хто. Кожен покупець гарантовано отримує виріб найвищої якості. Товар буде доставлений нашим фахівцем за вказаною замовником адресою в Київ, Одесу, Харків, Львів або будь-який інший пункт. Безпосередньо на місці наш майстер збирає глобус на підставці.

Для виготовлення підставок ми використовуємо найпрезентабельніший, міцний, довговічний і красивий матеріал: благородну натуральну деревину дуба. Щоб забезпечити високу якість виробів, ми налагодили повний цикл виробництва: самостійно розробляємо дизайнерський проект глобуса, займаємося виготовленням підставок зі спеціальною системою кріплення сфери, виконуємо поліграфічні роботи і кращого відтворення ручну поклейку карти.

Ми намагаємося, щоб, обираючи серед зразків нашої продукції, кожен міг купити глобус, який з оформлення повністю відповідає його естетичному смаку і потребам. Тому ми розробили кілька варіантів оригінальних дизайнерських підставок для різних моделей, і при виконанні поліграфічних робіт на замовлення клієнта наносимо додаткову інформацію.

Ми з великою увагою ставимося до побажань замовника.